Задать город Белгород-Днестровский по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Французский поцелуй в Белгород-Днестровском

Французский поцелуй

Белгород-Днестровский, 08 февраля 2017 г, 18:00
ДК им. Шевченко ДК им. Шевченко
Белгород-Днестровский
+380445905555
Продажа закрыта
Палкі, як французький поцілунок, композиції відомих на весь світ голосів Франції - Lara Fabian, Edith Piaf, Joe Dassin, Yves Montand и багато інших - пролунають зі сцени львівської Філармонії в надзвичайному виконанні симфонічного оркестру. А співати для вас буде зірковий соліст: француз за походженням - актор, музикант та вокаліст Joel Virgel у дуеті з чарівною українкою, фіналісткою шоу "Голос Країни" Маргаритою Мелешко. Ще трохи й ви відчуєте ансамбль витончених ароматів нарцисів, свіжоспеченних французьких багетів й терпкого бордо. Діставайте свій червоний капелюх з антресолі, пов’язуйте легку хустку на шию й додайте до свого образу смуг, та й побільше - до такого вечора необхідно добре підготуватися!Відчуваете? Кохання вже літає у повітрі. А сама його квінтесенція очікує вас в цей романтичний вечір в ДК Шевченко.


Заказать и купить билеты на Французский поцелуй можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Французский поцелуй в Белгород-Днестровском состоится 08 февраля 2017 г, 18:00, ДК им. Шевченко.

Палкі, як французький поцілунок, композиції відомих на весь світ голосів Франції - Lara Fabian, Edith Piaf, Joe Dassin, Yves Montand и багато інших - пролунають зі сцени львівської Філармонії в надзвичайному виконанні симфонічного оркестру. 
А співати для вас буде зірковий соліст: француз за походженням - актор, музикант та вокаліст Joel Virgel у дуеті з чарівною українкою, фіналісткою шоу "Голос Країни" Маргаритою Мелешко. 
Ще трохи й ви відчуєте ансамбль витончених ароматів нарцисів, свіжоспеченних французьких багетів й терпкого бордо. 
Діставайте свій червоний капелюх з антресолі, пов’язуйте легку хустку на шию й додайте до свого образу смуг, та й побільше - до такого вечора необхідно добре підготуватися!
Відчуваете? Кохання вже літає у повітрі. А сама його квінтесенція очікує вас в цей романтичний вечір в ДК Шевченко.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber